- Creolen met druiventrosje
14krt gouden creolen (14mm) met een druiventrosje. Super draagbare (lichte) oorbellen to fit every outfit!
€ 260,00 - Gouden Creolen
14krt gouden Creolen (19mm). Hier afgebeeld met Rookkwarts en een trosje met gouden bolletjes. Deze hangertjes kunnen er ook af. Lekker varieren dus!
Ik kan de Creolen nog groter krijgen, app of mail mij even voor een prijs…€ 360,00 Verkocht
Zilveren hanger met blauwe parel en ToermalijnEen paartje zilveren oorhangers bestaande uit:
- Een hanger van ca. 6cm met een lichtblauwe Toermalijn, een zilveren ornamentje, een grillige middenblauwe parel en een druppel van Topaas (Swiss blue)
- Een hanger van 4cm…€ 175,00- 18krt oorstekers met facet geslepen Citrienen
Originele 18krt takje/gewei met een klein facet geslepen Cirientje. De oorstekers zijn 25mm. Het steentjes is 5x3.
Ik kan ze eventueel ook met een blauw steentje maken (Topaas Swiss Blue).€ 275,00 - Oorhangers groene Amethist 14krt
14krt oorhangers met een groene Amethist in een speelse ronde vorm. Grootte Amethist is ca. 8x11mm. De oorbellen hebben een totale lengte van 23mm.
Ik heb nog een paar van deze stenen liggen. Dus als je de hangers met bv 18krt of…€ 187,00 - Oorbellen 14krt met Onyx en bladgoud
Lange oorbellen (ca. 4cm) van 14krt geelgoud met zwarte onyx. De steentjes zijn zwarte onyx met bladgoud en bergkristal gezet in 14krt.
€ 295,00 - Gouden oorstekers
Hippe gouden oorstekers. De buitenmaat is ca. 1,3cm. Het goud is licht gehamerd tenzij je kiest voor de bolletjes variant. Kan in zilver, 14krt of 18krt.
€ 175,00 - 18 karaat oorstekertjes
18 karaat oorstekertjes
Elegante oorstekertjes met drie 18-krt geelgouden bolletjes. De steker en vlinder zijn van 14-krt geelgoud.
Lengte 5mm
Dikte balletjes 1,5mm
Wil je een andere lengte of grootte van de bolletjes neem…€ 105,00 Verkocht
Zilveren oorbellen hessonietZilvere oorhangers met een mooie rode hessoniet edelsteen.
De totale lengte van de oorbellen zijn 4,5 cm.
De edelstenen zijn 11x13 mm.
Deze oorbellen kunnen ook worden verguld.€ 125,00- 14 krt Parelhanger
14 krt geelgouden parelhangers met 2 zoetwaterparels. Op de foto staat een combinatie van een witte en een roze parel. Kan ook in 1 kleur.
Afmeting parels 6,5-8€ 115,00